Kenyérpirító 750W MAESTRO MR-708
Kód: AGDMEOOPK0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító 750W MAESTRO MR-708| Szendvicsek száma | 2 |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Gofri készítése | Nem |
| Zárható fedél | Igen |
| Szín | Fekete |
| Csíkos kabát | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Grillezés | Nem |
| Zárható fogantyú | Igen |
| Energiafogyasztás | 750 W |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Mélység | 22 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 1.365 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268321862 |
| Szendvicsek száma: | 2 |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Gofri készítése: | Nem |
| Zárható fedél: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Grillezés: | Nem |
| Zárható fogantyú: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 750 W |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Mélység: | 22 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

