Kenwood KVC85.004SI turmixgép, álló mixer, 1200 W, rozsdamentes acél
Kód: AGDKNWROK0088
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood KVC85.004SI turmixgép, álló mixer, 1200 W, rozsdamentes acél| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok, forgógombok |
| Bolygóforgás | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Keverési funkció | Dagasztás, keverés, keverés |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Tartály tartalma | 5 liter |
| Állítható sebesség | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Modell | Álló mixer |
| Beépített kijelző | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Szélesség | 315 mm |
| Súly | 9,5 kg |
| Magasság | 225 mm |
| Mélység | 395 mm |
| Tésztahorgok | Igen |
| Spatula | Igen |
| Legyintés | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 13.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5011423002026 |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok, forgógombok |
| Bolygóforgás: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Keverési funkció: | Dagasztás, keverés, keverés |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Tartály tartalma: | 5 liter |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Modell: | Álló mixer |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Szélesség: | 315 mm |
| Súly: | 9,5 kg |
| Magasság: | 225 mm |
| Mélység: | 395 mm |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Spatula: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

