Kenwood KVC3110S konyhai robotgép 4,6 l Ezüst 1000 W
Kód: AGDKNWROK0070
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood KVC3110S konyhai robotgép 4,6 l Ezüst 1000 W| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Tartály tartalma | 4,6 liter |
| Állítható sebesség | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Sebességfokozat száma | 8 |
| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Szélesség | 380 mm |
| Magasság | 305 mm |
| Mélység | 285 mm |
| Súly csomagolással együtt | 13,7 kg |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Alapanyag | Fém |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 11.965 kg |
| EAN vonalkód: | 5011423191508 |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Tartály tartalma: | 4,6 liter |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Sebességfokozat száma: | 8 |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Szélesség: | 380 mm |
| Magasság: | 305 mm |
| Mélység: | 285 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13,7 kg |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Alapanyag: | Fém |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

