Kenwood FDM301SS konyhai robotgép 800 W 2,1 l Fekete, Rozsdamentes acél
Kód: AGDKNWROK0099
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood FDM301SS konyhai robotgép 800 W 2,1 l Fekete, Rozsdamentes acél| Bluetooth | Nem |
| Szín | Fekete |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Aprítási méret | Bruttó, Finom |
| Keverési funkció | Vágás, őrlés, keverés |
| Tartály tartalma | 2,1 liter |
| Rozsdamentes acél kések | Igen |
| Lemezek száma | 3 lemez |
| Turmixoló tartozék | Igen |
| Citrusprés | Igen |
| Beépített mérleg | Igen |
| Legyintés | 1,2 literes, Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Energiafogyasztás | 800 W |
| Szélesség | 230 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Magasság | 365 mm |
| Súly | 4,8 kg |
| Beépített kijelző | Nem |
| Reszelőtárcsával együtt | Igen |
| Gyúróeszköz | Igen |
| Spatula | Igen |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. |
| Tartály anyaga | Kabát |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 5.71 kg |
| EAN vonalkód: | 5011423195940 |
| Bluetooth: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Aprítási méret: | Durva, Finom |
| Keverési funkció: | Vágás, Őrlés, Keverés |
| Tartály tartalma: | 2,1 liter |
| Rozsdamentes acél kések: | Igen |
| Lemezek száma: | 3 lemez |
| Turmixoló tartozék: | Igen |
| Citrusprés: | Igen |
| Beépített mérleg: | Igen |
| Legyintés: | 1,2 liter, Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Szélesség: | 230 mm |
| Mélység: | 200 mm |
| Magasság: | 365 mm |
| Súly: | 4,8 kg |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Reszelőtárcsával együtt: | Igen |
| Gyúróeszköz: | Igen |
| Spatula: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. |
| Tartály anyaga: | Kabát |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

