Indukční varná deska GORENJE GI6401BC
Kód: AGDGJEPGZ0107
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukční varná deska GORENJE GI6401BC| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Typ varné zóny 1 | Střední |
| Typ varné zóny 3 | Velký |
| Průměr varné zóny 2 | 180 mm |
| Výkon varné zóny 2 | 1500 W |
| Výkon varné zóny 1 | 1500 W |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4 | 145 mm |
| Šířka varné desky | 59.5 cm |
| Průměr varné zóny 3 | 230 mm |
| Typ varné zóny 2 | Střední |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Výkon varné zóny 4 | 1200 W |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Výkon varné zóny 3 | 2000 W |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Typ varné zóny 4 | Malý |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Barva | Černá |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 49 cm |
| Instalační výška oddílu | 7 cm |
| Výška | 54 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,3 kg |
| Hmotnost | 7,8 kg |
| Typ časovače | Digitální |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Vestavěný displej | Ano |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Varování | Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely. |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 8.3 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782702853 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Umístění varné zóny 1: | Levý přední |
| Zdroj varné zóny 1: | Elektrický |
| Typ varné zóny 1: | Střední |
| Typ varné zóny 3: | Velký |
| Průměr varné zóny 2: | 180 mm |
| Výkon varné zóny 2: | 1500 W |
| Výkon varné zóny 1: | 1500 W |
| Průměr varné zóny 1: | 180 mm |
| Zdroj varné zóny 4: | Elektrický |
| Průměr varné zóny 4: | 145 mm |
| Šířka varné desky: | 59.5 cm |
| Průměr varné zóny 3: | 230 mm |
| Typ varné zóny 2: | Střední |
| Tvar varné zóny 3: | Kulatý |
| Výkon varné zóny 4: | 1200 W |
| Umístění varné zóny 4: | Vpravo vzadu |
| Výkon varné zóny 3: | 2000 W |
| Tvar varné zóny 2: | Kulatý |
| Umístění varné zóny 2: | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 3: | Elektrický |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2: | Elektrický |
| Typ varné zóny 4: | Malý |
| Tvar varné zóny 1: | Kulatý |
| Tvar varné zóny 4: | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3: | Vpravo vepředu |
| Počet varných zón: | 4 zóna/zón |
| Typ varné desky: | Indukční varná deska se zónami |
| Umístění přístroje: | Vestavěné |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zóna/zón |
| Materiál povrchu: | Sklokeramický |
| Barva: | Černá |
| Instalační šířka oddílu: | 56 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min): | 49 cm |
| Instalační výška oddílu: | 7 cm |
| Výška: | 54 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Hloubka: | 520 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 8,3 kg |
| Hmotnost: | 7,8 kg |
| Typ časovače: | Digitální |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Umístění ovládání: | Čelní |
| Varování: | Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely. |
| Zabudovaná kapuce: | Ne |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

