Indukciós főzőlap LI-A23511 4 zóna 7400 W fekete
Kód: AGDLI-PGZ0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós főzőlap LI-A23511 4 zóna 7400 W fekete| Érintésvezérlés | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Energiafogyasztás | 7400 W |
| Váltakozó áramú kimeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Főzőzóna alakja 3 | Négyszögletes |
| 4-es típusú főzőzóna | Nagy |
| Eszköztípus | Főzőlap |
| A 2. főzőzóna helye | Bal hátsó rész |
| Időzítő | Igen |
| 1. típusú főzőzóna | Nagy |
| Főzőzóna alakja 4 | Négyszögletes |
| Lemez anyaga | Kerámia üveg |
| A 4. főzőzóna helye | Jobb hátsó |
| 1. főzőzóna alakja | Négyzet |
| 2. típusú főzőzóna | Nagy |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Az 1. főzőzóna helye | Bal első |
| 3-as típusú főzőzóna | Nagy |
| Elektromos főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| 2. főzőzóna alakja | Négyzet |
| Eszköz helye | Beépített |
| A 3. főzőzóna helye | Jobb első |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 520 mm |
| Magasság | 63 mm |
| Válaszfal beépítési mélysége | 49 cm |
| Szélesség | 590 mm |
| Válaszfal beépítési szélessége | 56 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 11.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5905090824893 |
| Érintésvezérlés: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 7400 W |
| Váltakozó áramú kimeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Főzőzóna alakja 3: | Négyszögletes |
| 4-es típusú főzőzóna: | Nagy |
| Eszköztípus: | Főzőlap |
| A 2. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| Időzítő: | Igen |
| 1. típusú főzőzóna: | Nagy |
| Főzőzóna alakja 4: | Négyszögletes |
| Lemez anyaga: | Kerámia üveg |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| 1. főzőzóna alakja: | Négyzet |
| 2. típusú főzőzóna: | Nagy |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| 3-as típusú főzőzóna: | Nagy |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| 2. főzőzóna alakja: | Négyzet |
| Eszköz helye: | Beépített |
| A 3. főzőzóna helye: | Jobb első |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 520 mm |
| Magasság: | 63 mm |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 49 cm |
| Szélesség: | 590 mm |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

