Indukciós főzőlap GORENJE GI6443BSCWF
Kód: AGDGJEPGZ0131
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós főzőlap GORENJE GI6443BSCWF| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (villamos energia) | 7360W |
| Energiafogyasztás (gáz) | 0W |
| 4. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| Az 1. főzőzóna helye | Bal első |
| 3. főzőzóna teljesítménye | 2300 W |
| 1. típusú főzőzóna | Közepes |
| Felületi anyag | Üvegkerámia |
| Eszköz helye | Beépített |
| 3-as típusú főzőzóna | Közepes |
| A 2. főzőzóna helye | Jobb első |
| Főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| A 3. főzőzóna helye | Bal hátsó rész |
| 1. főzőzóna teljesítménye | 2300 W |
| A 4. főzőzóna helye | Jobb hátsó |
| 4-es típusú főzőzóna | Közepes |
| Gáz főzőzónák száma | 0 zóna/zónák |
| Szín | Fekete |
| 3. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| Főzőzóna teljesítménye: 4 | 2300 W |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 2300 W |
| Elektromos főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2 | Elektromos |
| 1. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| 2. típusú főzőzóna | Közepes |
| Főzőzóna átmérője 3 | 210 mm |
| Főzőzóna alakja 3 | Négyzet |
| A 2. főzőzóna alakja | Négyzet |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése | 3000 W |
| Főzőlap szélessége | 59,5 cm |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása | 3000 W |
| 1. főzőzóna alakja | Négyzet |
| Főzőzóna átmérője: 4 | 210 mm |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése | 3000 W |
| 1. főzőzóna átmérője | 210 mm |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése | 3000 W |
| Főzőzóna alakja 4 | Négyzet |
| 2. főzőzóna átmérője | 210 mm |
| Válaszfal beépítési magassága | 7 cm |
| Magasság | 54 mm |
| Szélesség | 595 mm |
| Válaszfal beépítési szélessége | 56,2 cm |
| Súly | 7,8 kg |
| Mélység | 520 mm |
| Tálca beépítési mélysége (min.) | 49 cm |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Boost funkció | Igen |
| Boost funkciók száma | 4 |
| Beépített kijelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Ellenőrzési hely | Elülső |
| Időzítő típusa | Digitális |
| Időzítő | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Beépített páraelszívó | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782924118 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 7360W |
| Energiafogyasztás (gáz): | 0W |
| 4. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 2300 W |
| 1. típusú főzőzóna: | Közepes |
| Felületi anyag: | Üvegkerámia |
| Eszköz helye: | Beépített |
| 3-as típusú főzőzóna: | Közepes |
| A 2. főzőzóna helye: | Jobb első |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| A 3. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 2300 W |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| 4-es típusú főzőzóna: | Közepes |
| Gáz főzőzónák száma: | 0 zóna/zónák |
| Szín: | Fekete |
| 3. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 2300 W |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 2300 W |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| 2. típusú főzőzóna: | Közepes |
| Főzőzóna átmérője 3: | 210 mm |
| Főzőzóna alakja 3: | Négyzet |
| 2. főzőzóna alakja: | Négyzet |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3000 W |
| Főzőlap szélessége: | 59,5 cm |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása: | 3000 W |
| 1. főzőzóna alakja: | Négyzet |
| Főzőzóna átmérője: 4: | 210 mm |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3000 W |
| 1. főzőzóna átmérője: | 210 mm |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3000 W |
| Főzőzóna alakja 4: | Négyzet |
| 2. főzőzóna átmérője: | 210 mm |
| Válaszfal beépítési magassága: | 7 cm |
| Magasság: | 54 mm |
| Szélesség: | 595 mm |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56,2 cm |
| Súly: | 7,8 kg |
| Mélység: | 520 mm |
| Tálca beépítési mélysége (min.): | 49 cm |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Boost funkció: | Igen |
| Boost funkciók száma: | 4 |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Időzítő: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Beépített páraelszívó: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

