Indukciós főzőlap BOSCH PVS775HC1E matt
Kód: AGDBOSPGZ0299
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós főzőlap BOSCH PVS775HC1E matt| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| 1. főzőzóna teljesítménye | 2500 W |
| Főzőzóna átmérője 3 | 190 x 210 mm |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása | 3700 W |
| 1. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| Elektromos főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2 | Elektromos |
| Főzőzóna alakja 3 | Kerek |
| Az 1. főzőzóna helye | Bal első |
| Főzőzóna átmérője: 4 | 190 x 210 mm |
| Főzőzóna teljesítménye: 4 | 2500 W |
| Főzőlap szélessége | 60 cm |
| 3. főzőzóna teljesítménye | 2500 W |
| Eszköz helye | Beépített |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése | 3700 W |
| Felületi anyag | Kerámiai |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 2500 W |
| Szín | Fekete |
| A 3. főzőzóna helye | Jobb első |
| A 4. főzőzóna helye | Jobb hátsó |
| A 2. főzőzóna helye | Bal hátsó rész |
| 1. főzőzóna mérete (sz × mé) | 190 x 210 mm |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése | 3700 W |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése | 3700 W |
| Más főzőzónákkal kombinálható | Igen |
| Főzőzóna alakja 4 | Kerek |
| Főzőzóna mérete 2 (sz × mé) | 190 x 210 mm |
| Súly csomagolással együtt | 14,1 kg |
| Súly | 12,9 kg |
| Válaszfal beépítési mélysége | 50 cm |
| Csomagolási mélység | 600 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Válaszfal beépítési magassága | 5 cm |
| Szélesség | 592 mm |
| Csomag szélessége | 750 mm |
| Mélység | 522 mm |
| Kábelhossz | 1,1 méter |
| Válaszfal beépítési szélessége | 56 cm |
| Tálca beépítési mélysége (min.) | 49 cm |
| Csomag magassága | 130 mm |
| Boost funkció | Igen |
| Teljesítményszintek száma | 17 |
| Beépített kijelző | Nem |
| Kikapcsolási időzítő | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Ellenőrzési hely | Elülső |
| Gyerekzár | Igen |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Szünet | Igen |
| Kedvenc program | Igen |
| Maradékhő-jelző | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel., Használja a használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 13.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4242005541539 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 2500 W |
| Főzőzóna átmérője 3: | 190 x 210 mm |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása: | 3700 W |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| Főzőzóna alakja 3: | Kerek |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| Főzőzóna átmérője: 4: | 190 x 210 mm |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 2500 W |
| Főzőlap szélessége: | 60 cm |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 2500 W |
| Eszköz helye: | Beépített |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3700 W |
| Felületi anyag: | Kerámiai |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 2500 W |
| Szín: | Fekete |
| A 3. főzőzóna helye: | Jobb első |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| A 2. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| 1. főzőzóna mérete (sz × mé): | 190 x 210 mm |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3700 W |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3700 W |
| Más főzőzónákkal kombinálható: | Igen |
| Főzőzóna alakja 4: | Kerek |
| Főzőzóna mérete 2 (sz × mé): | 190 x 210 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14,1 kg |
| Súly: | 12,9 kg |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 50 cm |
| Csomagolási mélység: | 600 mm |
| Magasság: | 51 mm |
| Válaszfal beépítési magassága: | 5 cm |
| Szélesség: | 592 mm |
| Csomag szélessége: | 750 mm |
| Mélység: | 522 mm |
| Kábelhossz: | 1,1 méter |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56 cm |
| Tálca beépítési mélysége (min.): | 49 cm |
| Csomag magassága: | 130 mm |
| Boost funkció: | Igen |
| Teljesítményszintek száma: | 17 |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Kikapcsolási időzítő: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Gyerekzár: | Igen |
| Hangerőszabályzó: | Igen |
| Szünet: | Igen |
| Kedvenc program: | Igen |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel., A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

