Indukciós főzőlap beépített MPM-45-IM-16/W-hez, fehér
Kód: AGDMPMPGZ0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós főzőlap beépített MPM-45-IM-16/W-hez, fehér| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Főzőzónák száma | 3 zóna/zónák |
| Bővítési zóna | Igen |
| 1. főzőzóna teljesítménye | 2000 W |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése | 2000 W |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése | 2600 W |
| Eszköz helye | Beépített |
| Szín | Fehér |
| 3. főzőzóna teljesítménye | 1500 W |
| Tűzhely rostélyának anyaga | Üveg |
| Felületi anyag | Üveg |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 2000 W |
| Csomagolási mélység | 560 mm |
| Szélesség | 450 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Csomag szélessége | 515 mm |
| Csomag magassága | 115 mm |
| Mélység | 510 mm |
| Teljesítményszintek száma | 9 |
| Időzítő ideje | 99 perc |
| Időzítő típusa | Digitális |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Időzítő | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., Használja a használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 0.79 kg |
| EAN vonalkód: | 5903151090768 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Főzőzónák száma: | 3 zóna/zónák |
| Bővítési zóna: | Igen |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 2000 W |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése: | 2000 W |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 2600 W |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Szín: | Fehér |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 1500 W |
| Tűzhely rostélyának anyaga: | Üveg |
| Felületi anyag: | Üveg |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 2000 W |
| Csomagolási mélység: | 560 mm |
| Szélesség: | 450 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Csomag szélessége: | 515 mm |
| Csomag magassága: | 115 mm |
| Mélység: | 510 mm |
| Teljesítményszintek száma: | 9 |
| Időzítő ideje: | 99 perc |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Időzítő: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

