Igloo IE42 termoelektromos hűtőláda, 42 l, világoskék
Kód: AGDIGLLOT0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Igloo IE42 termoelektromos hűtőláda, 42 l, világoskék| Kapacitás | 42 liter |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Hűtési technológia | Termoelektromos |
| Hűtési hőmérséklet-tartomány | Delta T° = 20°C |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Energiahatékonysági osztály (hűtés) | D |
| Energiaigény | 12 V, 230 V |
| Tápegység | Elektromos |
| Szín | Fekete, Zöld |
| Hordozható | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Minőségi tulajdonos | 1 |
| Szállítókerekek | Igen |
| Anyag | Poliuretán, műanyag |
| Csuklós fedél | Igen |
| Lekerekített sarkok | Igen |
| Szélesség | 550 mm |
| Magasság | 490 mm |
| Mélység | 380 mm |
| Súly | 7,2 kg |
| Figyelmeztetés | Tartsa távol az utazó hűtőtáskát hőforrásoktól és gyúlékony anyagoktól., Ne hagyja a készüléket hosszú ideig zárt járműben magas hőmérsékleten., Ürítse ki és tisztítsa meg a hűtőtáskát, mielőtt hosszabb ideig tárolná. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1879251 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mini fridges |
|---|---|
| Súly: | 10.05 kg |
| EAN vonalkód: | 7315091531979 |
| Kapacitás: | 42 liter |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Hűtési technológia: | Termoelektromos |
| Hűtési hőmérséklet-tartomány: | Delta T° = 20°C |
| Energiahatékonysági osztály: | D |
| Energiahatékonysági osztály (hűtés): | D |
| Energiaigény: | 12 V, 230 V |
| Tápegység: | Elektromos |
| Szín: | Fekete, Zöld |
| Hordozható: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Szállítókerekek: | Igen |
| Anyag: | Poliuretán, műanyag |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Lekerekített sarkok: | Igen |
| Szélesség: | 550 mm |
| Magasság: | 490 mm |
| Mélység: | 380 mm |
| Súly: | 7,2 kg |
| Figyelmeztetés: | Tartsa távol az utazó hűtőtáskát hőforrásoktól és gyúlékony anyagoktól., Ne hagyja a készüléket hosszabb ideig zárt járműben magas hőmérsékleten., Hosszú távú tárolás előtt ürítse ki és tisztítsa meg a hűtőszekrényt. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1879251 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

