IDEÁLIS Electroniczna Waga Clean
Kód: AGDELDWGK0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
IDEÁLIS Electroniczna Waga Clean| Túlmelegedésjelző | Igen |
| Folyadékmérés | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél, - |
| Tára funkció | Igen |
| Maximális teherbírás | 5 kg |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Mérési pontosság | 1 g |
| Modell | Elektronikus konyhai mérleg |
| Akasztóhurok | Nem |
| Arc | Kerek |
| Hőmérő | Nem |
| Szélesség | 490 mm |
| Súly | 600 g |
| Magasság | 190 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Csomagolási mélység | 105 mm |
| Csomag magassága | 215 mm |
| Csomag szélessége | 220 mm |
| Kijelző típusa | LCD |
| Időzítő | Nem |
| Akkumulátor típusa | 3 db AAA elem |
| Tál | Igen |
| Akkumulátor | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen scales |
|---|---|
| Súly: | 0.72 kg |
| EAN vonalkód: | 5908277389208 |
| Túlmelegedésjelző: | Igen |
| Folyadékmérés: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél, - |
| Tára funkció: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 5 kg |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Mérési pontosság: | 1 g |
| Modell: | Elektronikus konyhai mérleg |
| Akasztóhurok: | Nem |
| Arc: | Kerek |
| Hőmérő: | Nem |
| Szélesség: | 490 mm |
| Súly: | 600 g |
| Magasság: | 190 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Csomagolási mélység: | 105 mm |
| Csomag magassága: | 215 mm |
| Csomag szélessége: | 220 mm |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Időzítő: | Nem |
| Akkumulátor típusa: | 3 db AAA elem |
| Tál: | Igen |
| Akkumulátor: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

