IDEAL zsírmentes fritőz 6,5 l
Kód: AGDELDFRY0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
IDEAL zsírmentes fritőz 6,5 l| Sütőfunkció | Igen |
| Sütési funkció | Igen |
| Grillezés | Igen |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Hőálló | Igen |
| Állítható termosztát | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Energiafogyasztás | 1800 W |
| Kivehető tál | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Kábeltárolás | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintővilágítás |
| Kábelhossz | 0,8 méter |
| Csíkos kabát | Igen |
| Építési típus | Egyéni vállalkozó |
| Fogantyúk | Nem |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Beépített kijelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 6.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5908277389260 |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Sütési funkció: | Igen |
| Grillezés: | Igen |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Hőálló: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Energiafogyasztás: | 1800 W |
| Kivehető tál: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Kábeltárolás: | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintővilágítás |
| Kábelhossz: | 0,8 méter |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Fogantyúk: | Nem |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Beépített kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

