IDEAL zsírmentes fritőz, dupla vízszintes 9 literes, 8 funkció - beleértve az ételszárítást is
Kód: AGDELDFRY0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
IDEAL zsírmentes fritőz, dupla vízszintes 9 literes, 8 funkció - beleértve az ételszárítást is| Hőmérséklet (min.) | 80°C |
| Programok száma | 8 |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Sütési funkció | Igen |
| Kapacitás | 9 liter |
| Előre beállított programok | Igen |
| Időzítő ideje | 60 perc |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Hőálló | Igen |
| Digitális időzítő | Igen |
| Állítható termosztát | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 2000 W |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Kivehető tál | Igen |
| Építési típus | Kettős |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Csíkos kabát | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Kábelhossz | 0,8 méter |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Anyag | Fém, Műanyag, Rozsdamentes acél |
| Szín | Szálcsiszolt acél, fekete |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Magasság | 350 mm |
| Mélység | 432 mm |
| Szélesség | 435 mm |
| Súly | 7,9 kg |
| Csomag szélessége | 435 mm |
| Csomagolási mélység | 432 mm |
| Csomag magassága | 350 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,3 kg |
| Kényelmes fogantyú | Igen |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Használati utasítás | Igen |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 9.38 kg |
| EAN vonalkód: | 5908277389468 |
| Hőmérséklet (min.): | 80°C |
| Programok száma: | 8 |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Kapacitás: | 9 liter |
| Előre beállított programok: | Igen |
| Időzítő ideje: | 60 perc |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Hőálló: | Igen |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 2000 W |
| Automatikus kikapcsolás: | Nem |
| Kivehető tál: | Igen |
| Építési típus: | Kettős |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Csíkos kabát: | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Kábelhossz: | 0,8 méter |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Anyag: | Fém, Műanyag, Rozsdamentes acél |
| Szín: | Szálcsiszolt acél, Fekete |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Magasság: | 350 mm |
| Mélység: | 432 mm |
| Szélesség: | 435 mm |
| Súly: | 7,9 kg |
| Csomag szélessége: | 435 mm |
| Csomagolási mélység: | 432 mm |
| Csomag magassága: | 350 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,3 kg |
| Kényelmes fogantyú: | Igen |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Használati utasítás: | Igen |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

