Húsdaráló aprítóval SMAPP 490.81 2200 W Fehér
Kód: AGDSM1MDM0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Húsdaráló aprítóval SMAPP 490.81 2200 W Fehér| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Maximális furatátmérő | 8 mm |
| Fordított | Nem |
| Szín | Fehér |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Sebességfokozat száma | 1 |
| Őrlési kapacitás | 2,7 kg/perc |
| Minimális furatátmérő | 2,7 mm |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| A csomag tartalma | Szeletelő, Kétoldalas kés, Durva aprító, Aprító, Henteskupa, Finom forgácsreszelő, Szemcseméret: 2,7 / 4 / 8 mm, Töltőtál, Távolságtartó, Gomb |
| Húsdaráló | Igen |
| Sziták száma | 3 |
| Figyelmeztetés | Ne merítse vízbe vagy más folyadékba. Használat előtt olvassa el a használati utasítást. Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| Súly: | 4.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5904013011259 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Maximális furatátmérő: | 8 mm |
| Fordított: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 1 |
| Őrlési kapacitás: | 2,7 kg/perc |
| Minimális furatátmérő: | 2,7 mm |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| A csomag tartalma: | Szeletelő, Kétoldalas kés, Durva reszelő, Aprító, Hentes sapka, Finom forgács reszelő, Szemátmérő: 2,7 / 4 / 8 mm, Töltőtálca, Távtartó, Gomb |
| Húsdaráló: | Igen |
| Sziták száma: | 3 |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse őket vízbe vagy más folyadékba., Használat előtt olvassa el a használati utasítást., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

