HEINRICH HKB 4188 SW Hűtőszekrény fekete
Kód: AGDHNCLOW0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HEINRICH HKB 4188 SW Hűtőszekrény fekete| Sütővezérlés típusa | Forgó |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Állítható lábak | Igen |
| Terméktípus | Hűtőszekrény |
| Szín | Fekete |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50 Hz |
| Bemeneti feszültség | 220-240V |
| Magasság | 155 mm |
| Súly | 17,3 kg |
| Szélesség | 445 mm |
| Hossz | 468 mm |
| Zajszint | 39 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves energiafogyasztás | 80 kWh |
| Üzemi hőmérséklet | 0-8 ℃ |
| Kétoldalas ajtó | Igen |
| Kétoldalas hűtőszekrény ajtó | 2 |
| A hűtőszekrény nettó űrtartalma | 45 liter |
| Rácsok száma | 1 polc/polcok |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki és ne próbálja meg javítani a hűtőközeget tartalmazó alkatrészeket., A termék nem alkalmas kültéri használatra vagy szélsőséges időjárási körülményeknek való kitettségre., Ne tárolja hőforrás és tűz közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| Súly: | 10.8 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707286749 |
| Sütővezérlés típusa: | Forgó |
| Manuális leolvasztás: | Igen |
| Állítható lábak: | Igen |
| Terméktípus: | Hűtőszekrény |
| Szín: | Fekete |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 220-240V |
| Magasság: | 155 mm |
| Súly: | 17,3 kg |
| Szélesség: | 445 mm |
| Hossz: | 468 mm |
| Zajszint: | 39 dB |
| Energiahatékonysági osztály: | E |
| Éves energiafogyasztás: | 80 kWh |
| Üzemi hőmérséklet: | 0-8 ℃ |
| Kétoldalas ajtó: | Igen |
| Kétoldalas hűtőszekrény ajtó: | 2 |
| A hűtőszekrény nettó űrtartalma: | 45 liter |
| Rácsok száma: | 1 polc/polcok |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki és ne próbálja meg javítani a hűtőközeget tartalmazó alkatrészeket., A termék nem alkalmas kültéri használatra vagy szélsőséges időjárási viszonyoknak való kitettségre., Ne tárolja hő- és tűzforrások közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

