HEINRICH® HDG 8687 elektromos grill, fekete, 1400 W
Kód: AGDHNCGRE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HEINRICH® HDG 8687 elektromos grill, fekete, 1400 W| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Főzőfelület alakja | Kerek |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 360 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Mélység | 250 mm |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Teljes energiafogyasztás | 1400 W |
| Hőforrás | Elektromos |
| Állítható termosztát | Nem |
| Modell | Grill |
| Láb | Nem |
| Forgógörgők | Nem |
| LED-jelzők | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric grills |
|---|---|
| Súly: | 3.8 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707281096 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Főzőfelület alakja: | Kerek |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 360 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Mélység: | 250 mm |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Teljes energiafogyasztás: | 1400 W |
| Hőforrás: | Elektromos |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Modell: | Grill |
| Láb: | Nem |
| Forgógörgők: | Nem |
| LED-jelzők: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

