HEINRICH'S HKM 8120 Konyhai aprítógép 1800 W 12 l Fekete
Kód: AGDHNCROK0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HEINRICH'S HKM 8120 Konyhai aprítógép 1800 W 12 l Fekete| Vezérlés típusa | Gomb |
| Szín | Acél, fekete |
| Tartály tartalma | 12 liter |
| Sebességfokozat száma | 8 |
| Impulzuskapcsoló | Nem |
| Állítható sebesség | Igen |
| Tésztahorog | Igen |
| Energiafogyasztás | 1800 W |
| Hossz | 397 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Súly | 11,1 kg |
| Magasság | 435 mm |
| Fedőlap | Igen |
| Habverők | Igen |
| Keverőeszköz | Igen |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Anyag | Alumínium, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 14.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707287333 |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Szín: | Acél, Fekete |
| Tartály tartalma: | 12 liter |
| Sebességfokozat száma: | 8 |
| Impulzuskapcsoló: | Nem |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Tésztahorog: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1800 W |
| Hossz: | 397 mm |
| Szélesség: | 200 mm |
| Súly: | 11,1 kg |
| Magasság: | 435 mm |
| Fedőlap: | Igen |
| Habverők: | Igen |
| Keverőeszköz: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Anyag: | Alumínium, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

