Heinrich's HGC 8705 gőzölős vasaló
Kód: AGDHNCZEL0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Heinrich's HGC 8705 gőzölős vasaló| Gőzfej típusa | Panel |
| Anyag | Alumínium |
| Víztartály térfogata | 2,4 liter |
| Szín | Fehér, Arany, Kék |
| Terméktípus | Gőzölős vasaló |
| Lyukak száma a gőzfejben | 8 |
| Gyors felmelegedés | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1900 W |
| Hossz | 280 mm |
| Súly | 3,7 kg |
| Magasság | 1580 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Csomag magassága | 430 mm |
| Csomag szélessége | 360 mm |
| Csomagolási mélység | 440 mm |
| Bruttó súly (belső karton) | 5,7 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 5.84 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707281294 |
| Gőzfej típusa: | Panel |
| Anyag: | Alumínium |
| Víztartály térfogata: | 2,4 liter |
| Szín: | Fehér, Arany, Kék |
| Terméktípus: | Gőzölős vasaló |
| Lyukak száma a gőzfejben: | 8 |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1900 W |
| Hossz: | 280 mm |
| Súly: | 3,7 kg |
| Magasság: | 1580 mm |
| Szélesség: | 230 mm |
| Csomag magassága: | 430 mm |
| Csomag szélessége: | 360 mm |
| Csomagolási mélység: | 440 mm |
| Bruttó súly (belső karton): | 5,7 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

