Heinrich's HFR 8216 forrólevegős fritőz 5.0 l 1450 W Rózsaszín
Kód: AGDHNCFRY0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Heinrich's HFR 8216 forrólevegős fritőz 5.0 l 1450 W Rózsaszín| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás | 1450 W |
| Kivehető tál | Igen |
| Fogantyúk | Igen |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Szín | Rózsaszín |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Építési típus | Egyéni vállalkozó |
| Magasság | 354 mm |
| Súly | 3,7 kg |
| Szélesség | 336 mm |
| Mélység | 336 mm |
| Csomag magassága | 354 mm |
| Csomag szélessége | 350 mm |
| Csomag súlya | 10 kg |
| Csomagolási mélység | 692 mm |
| Maximális párolási idő | 1 óra |
| Sütőfunkció | Igen |
| Kapacitás | 5 liter |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Sütési funkció | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 80°C |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Chipsgyártó gép | Igen |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Programok száma | 6 |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| Készenlétjelző | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 5.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707286008 |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 1450 W |
| Kivehető tál: | Igen |
| Fogantyúk: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Szín: | Rózsaszín |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Magasság: | 354 mm |
| Súly: | 3,7 kg |
| Szélesség: | 336 mm |
| Mélység: | 336 mm |
| Csomag magassága: | 354 mm |
| Csomag szélessége: | 350 mm |
| Csomag súlya: | 10 kg |
| Csomagolási mélység: | 692 mm |
| Maximális párolási idő: | 1 óra |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Kapacitás: | 5 liter |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 80°C |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Chipsgyártó gép: | Igen |
| Automatikus leolvasztás: | Igen |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Programok száma: | 6 |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Készenlétjelző: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

