Heinrich's Germany HMZ 8850 - aprító
Kód: AGDHNCMIB0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Heinrich's Germany HMZ 8850 - aprító| Szeletelő típusa | Elektromos |
| Pengék száma | 4 |
| Anyag | Acél, Technopolimer |
| Szín | Rozsdamentes acél, Ezüst |
| Lemezjátszó kapacitása | 2 liter |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| Hossz | 175 mm |
| Súly | 2,7 kg |
| Szélesség | 270 mm |
| Magasság | 220 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.59 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707280747 |
| Szeletelő típusa: | Elektromos |
| Pengék száma: | 4 |
| Anyag: | Acél, Technopolimer |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Ezüst |
| Lemezjátszó kapacitása: | 2 liter |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Hossz: | 175 mm |
| Súly: | 2,7 kg |
| Szélesség: | 270 mm |
| Magasság: | 220 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

