Gorenje ECT643BCSC Fekete Beépített 60 cm Kerámia 4 zóna/zónák
Kód: AGDGJEPGZ0118
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gorenje ECT643BCSC Fekete Beépített 60 cm Kerámia 4 zóna| Energiafogyasztás (gáz) | 0W |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Energiafogyasztás (villamos energia) | 7000 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Főzőlap szélessége | 60 cm |
| Vezérlőpult színe | Fekete |
| A 4. főzőzóna helye | Jobb hátsó |
| Főzőzóna teljesítménye: 4 | 2400 W |
| 4. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| 4-es típusú főzőzóna | Extra nagy |
| 3. főzőzóna teljesítménye | 1200 W |
| Keret típusa | Keret nélkül |
| 1. főzőzóna alakja | Kerek |
| Főzőzóna átmérője 3 | 145 mm |
| 1. főzőzóna átmérője | 210 mm |
| 2. főzőzóna átmérője | 145 mm |
| Főzőzóna mérete 4 (sz × mé) | 170 x 265 mm |
| Főzőzóna alakja 3 | Kerek |
| A 2. főzőzóna alakja | Kerek |
| 1. főzőzóna teljesítménye | 2200 W |
| Főzőlap típusa | Kerámiai |
| Főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| Gáz főzőzónák száma | 0 zóna/zónák |
| 3. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| 1. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| 3-as típusú főzőzóna | Szabályos |
| A 3. főzőzóna helye | Bal hátsó rész |
| Elektromos főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2 | Elektromos |
| Szín | Fekete |
| A 2. főzőzóna helye | Jobb első |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 1200 W |
| Az 1. főzőzóna helye | Bal első |
| 1. típusú főzőzóna | Nagy |
| Eszköz helye | Beépített |
| Felületi anyag | Kerámiai |
| 2. típusú főzőzóna | Szabályos |
| Válaszfal beépítési magassága | 6,2 cm |
| Válaszfal beépítési szélessége | 56 cm |
| Magasság | 54 mm |
| Súly | 7,7 kg |
| Válaszfal beépítési mélysége | 49 cm |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 520 mm |
| Csomag szélessége | 715 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,2 kg |
| Csomagolási mélység | 640 mm |
| Csomag magassága | 145 mm |
| Stop & Go funkció | Igen |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Maradékhő-jelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Ellenőrzési hely | Elülső |
| Időzítő típusa | Digitális |
| Beépített kijelző | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel., A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket. |
| Beépített páraelszívó | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 8.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782103872 |
| Energiafogyasztás (gáz): | 0W |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 7000 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Főzőlap szélessége: | 60 cm |
| Vezérlőpult színe: | Fekete |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 2400 W |
| 4. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| 4-es típusú főzőzóna: | Extra nagy |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 1200 W |
| Keret típusa: | Keret nélkül |
| 1. főzőzóna alakja: | Kerek |
| Főzőzóna átmérője 3: | 145 mm |
| 1. főzőzóna átmérője: | 210 mm |
| 2. főzőzóna átmérője: | 145 mm |
| Főzőzóna mérete 4 (sz × mé): | 170 x 265 mm |
| Főzőzóna alakja 3: | Kerek |
| 2. főzőzóna alakja: | Kerek |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 2200 W |
| Főzőlap típusa: | Kerámiai |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Gáz főzőzónák száma: | 0 zóna/zónák |
| 3. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| 3-as típusú főzőzóna: | Szabályos |
| A 3. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| Szín: | Fekete |
| A 2. főzőzóna helye: | Jobb első |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 1200 W |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| 1. típusú főzőzóna: | Nagy |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Felületi anyag: | Kerámiai |
| 2. típusú főzőzóna: | Szabályos |
| Válaszfal beépítési magassága: | 6,2 cm |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56 cm |
| Magasság: | 54 mm |
| Súly: | 7,7 kg |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 49 cm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Mélység: | 520 mm |
| Csomag szélessége: | 715 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,2 kg |
| Csomagolási mélység: | 640 mm |
| Csomag magassága: | 145 mm |
| Stop & Go funkció: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel., A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket. |
| Beépített páraelszívó: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

