Feel-Maestro MR030 elektrická konvice RED
Kód: AGDMEOCZE0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR030 elektrická konvice RED| Odnímatelné víko | Ano |
| Barva | Červená, Černá |
| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Indikátor úrovně vody | Ne |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Základní materiál | Plastický |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Příkon | 2200 W |
| Délka šňůry | 0,7 m |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 155 mm |
| Šířka | 210 mm |
| Dvojitá stěna | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Varování | Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení., Vyhněte se kontaktu s vodou při používání |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.24 kg |
| EAN vonalkód: | 4820096550717 |
| Odnímatelné víko: | Ano |
| Barva: | Červená, Černá |
| Skrytý výhřevný prvek: | Ano |
| Indikátor úrovně vody: | Ne |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Základní materiál: | Plastický |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Příkon: | 2200 W |
| Délka šňůry: | 0,7 m |
| Výška: | 230 mm |
| Hloubka: | 155 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Dvojitá stěna: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Varování: | Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje., Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení., Vyhněte se kontaktu s vodou při používání |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

