POLICE PERFECT GUARD 550 paprikaspray - 480 ml. gél - tűzoltó készülék (PG.550)
Kód: OBRGUAGAP0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POLICE PERFECT GUARD 550 paprikaspray - 480 ml. gél - tűzoltó készülék (PG.550)| Nem gyúlékony anyag | Igen |
| Üzemeltetési órák | körülbelül 20 perc. |
| Gáztípus | Paprikaspray |
| Scoville-skála | 2000000 SHU |
| Kapszaicin oleorezin koncentráció | 10%-os OC |
| Felvételi távolság | 5 méter |
| A hordozóközeg mennyisége | 70 ml |
| Következetesség | Gél |
| Kötet | 550 ml |
| A hatóanyag mennyisége | 480 ml |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés | Hőtől és közvetlen napfénytől védendő. Ne lélegezze be a permetet. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pepper sprays |
|---|---|
| Súly: | 0.59 kg |
| EAN vonalkód: | 5929441165862 |
| Nem gyúlékony anyag: | Igen |
| Üzemeltetési órák: | körülbelül 20 perc. |
| Gáztípus: | Paprikaspray |
| Scoville-skála: | 2000000 SHU |
| Kapszaicin oleorezin koncentráció: | 10%-os OC |
| Felvételi távolság: | 5 méter |
| A hordozóközeg mennyisége: | 70 ml |
| Következetesség: | Gél |
| Kötet: | 550 ml |
| A hatóanyag mennyisége: | 480 ml |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés: | Óvja a hőtől és a közvetlen napfénytől., Ne lélegezze be a spray-t. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

