wolfcraft GmbH 4640000 összekötő szerszám Összeszerelő szerszám
Kód: NREWOLZNA0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
wolfcraft GmbH 4640000 összekötő szerszám Összeszerelő szerszám| Fúróvezető elemek száma | 3 |
| Terméktípus | Összeszerelő szerszám |
| Dübel mérete | 6, 8, 10 |
| Anyag | Műanyag, Acél |
| Szín | Fekete |
| Deszkavastagság (min.) | 1,2 cm |
| Deszkavastagság (max.) | 3 cm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tool sets |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 4006885464001 |
| Fúróvezető elemek száma: | 3 |
| Terméktípus: | Összeszerelő szerszám |
| Dübel mérete: | 6, 8, 10 |
| Anyag: | Műanyag, Acél |
| Szín: | Fekete |
| Deszkavastagság (min.): | 1,2 cm |
| Deszkavastagság (max.): | 3 cm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

