Feel Maestro MR-801 Gyümölcscentrifuga 700 W Szürke
Kód: AGDMEOSOK0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel Maestro MR-801 Gyümölcscentrifuga 700 W Szürke| Őrlőtartály | Igen |
| Terméktípus | Gyümölcscentrifuga |
| Alkalmas ehhez a gyümölcs-/zöldségfajtához | Puha/kemény |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Kivehető gyümölcslé tartály | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Gyümölcslé tartály | Igen, 0,45 l |
| Vezérlés típusa | Gomb |
| Szín | Szürke |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Közvetlen áramlás | Igen |
| Hulladéktartály kapacitása | 1,2 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 700 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Figyelmeztetés | Tartsa távol a készüléket és a tápkábelt forró felületektől., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Használat előtt olvassa el a használati utasítást. |
| Alapanyag | Műanyag |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Juicers |
|---|---|
| Súly: | 2.65 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144673766 |
| Őrlőtartály: | Igen |
| Terméktípus: | Gyümölcscentrifuga |
| Alkalmas ehhez a gyümölcs-/zöldségfajtához: | Puha/kemény |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Kivehető gyümölcslé tartály: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Gyümölcslé tartály: | Igen, 0,45 liter |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Szín: | Szürke |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Közvetlen áramlás: | Igen |
| Hulladéktartály kapacitása: | 1,2 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 700 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Figyelmeztetés: | Tartsa távol a készüléket és a tápkábelt a forró felületektől., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Használat előtt olvassa el a használati utasítást. |
| Alapanyag: | Műanyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

