Feel-Maestro MR-564 5 az 1-ben turmixgép 0,6 l 300 W fekete
Kód: AGDMEOMIB0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR-564 5 az 1-ben turmixgép 0,6 l 300 W fekete| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivehető tál | Igen |
| Mérőpohár | Igen |
| Modell | Kézi mixer |
| Szín | Fekete |
| Tartály tartalma | 0,6 liter |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| A csomag tartalma | Turmixgép, Dróthabverő, Vágópohár, Mérőeszköz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 4820096556603 |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Kivehető tál: | Igen |
| Mérőpohár: | Igen |
| Modell: | Kézi mixer |
| Szín: | Fekete |
| Tartály tartalma: | 0,6 liter |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| A csomag tartalma: | Keverőgép, Dróthabverő, Vágópohár, Intézkedések |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

