Feel Maestro MR-558 turmixgép, álló turmixgép, 2000 W, fekete, rozsdamentes acél
Kód: AGDMEOROK0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel Maestro MR-558 turmixgép, álló turmixgép, 2000 W, fekete, rozsdamentes acél| Tartály tartalma | 5 liter |
| Kivehető tál | Igen |
| Biztonsági zár | Igen |
| Vezérlés típusa | Forgó |
| Sebességfokozat száma | 12 |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél, fekete |
| Beépített kijelző | Igen |
| Modell | Álló mixer |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Fröccsenés elleni védelem | Igen |
| Keverési funkció | Dagasztás, keverés |
| Bolygóforgás | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Habverők | Igen |
| Legyintés | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Tésztahorgok | Igen |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 5.58 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674848 |
| Tartály tartalma: | 5 liter |
| Kivehető tál: | Igen |
| Biztonsági zár: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Sebességfokozat száma: | 12 |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Modell: | Álló mixer |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Fröccsenés elleni védelem: | Igen |
| Keverési funkció: | Dagasztás, keverés |
| Bolygóforgás: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Habverők: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

