Feel-Maestro MR-1678G Ovális kenyér, fekete
Kód: AGDMEOPNZ0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR-1678G Ovális kenyér, fekete| Szín | Fekete, Fa |
| Anyag | Műanyag, fa: bambusz |
| Arc | Ovális |
| Fedélnyitási típus | Csuklós fedél |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 350 × 200 × 250 mm |
| Állvány szélessége | 26,5 cm |
| Állványmélység | 37 cm |
| Darabszám | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne használja a kenyértartót vagy a kenyérkosarat tűzforrás közelében., Kerülje a magas hőmérsékletet, mert a műanyag deformálódhat., Ne használja mikrohullámú sütőben vagy sütőben. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food containers |
|---|---|
| Súly: | 1.51 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670987 |
| Szín: | Fekete, Faipari |
| Anyag: | Műanyag, fa: bambusz |
| Arc: | Ovális |
| Fedélnyitási típus: | Csuklós fedél |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 350 × 200 × 250 mm |
| Állvány szélessége: | 26,5 cm |
| Állványmélység: | 37 cm |
| Darabszám: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a kenyértartót vagy a kenyérkosarat tűzforrás közelében., Kerülje a magas hőmérsékletet, mert plasztikus deformációt okozhat., Ne használja mikrohullámú sütőben vagy sütőben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

