Feel-Maestro MR-1678G kenyértartó ovális fehér
Kód: AGDMEOPNZ0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR-1678G kenyértartó ovális fehér| Fedél színe | Fehér |
| Arc | Ovális |
| Anyag | Műanyag, fa: bambusz |
| Fedélnyitási típus | Csúszó fedél |
| Szín | Fehér |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 350 × 200 × 250 mm |
| Állvány szélessége | 26,5 cm |
| Állványmélység | 37 cm |
| Darabszám | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food containers |
|---|---|
| Súly: | 1.49 kg |
| EAN vonalkód: | 4820177146761 |
| Fedél színe: | Fehér |
| Arc: | Ovális |
| Anyag: | Műanyag, fa: bambusz |
| Fedélnyitási típus: | Csúszó fedél |
| Szín: | Fehér |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 350 × 200 × 250 mm |
| Állvány szélessége: | 26,5 cm |
| Állványmélység: | 37 cm |
| Darabszám: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

