Feel-Maestro MR-1676 Vekni kenyér, fehér
Kód: AGDMEOPNM0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR-1676 Vekni kenyér, fehér| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fedélnyitási típus | Csuklós fedél |
| Arc | Henger |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 385 × 255 × 190 mm |
| Súly | 1,46 kg |
| Darabszám | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne használja mikrohullámú sütőben vagy sütőben., Ne használja a kenyértartót vagy a kenyérkosarat tűzforrás közelében., Kerülje a magas hőmérsékletet, mert a műanyag deformálódhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food containers |
|---|---|
| Súly: | 1.73 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670956 |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Fedélnyitási típus: | Csuklós fedél |
| Arc: | Henger |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 385 × 255 × 190 mm |
| Súly: | 1,46 kg |
| Darabszám: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használja mikrohullámú sütőben vagy sütőben., Ne használja a kenyértartót vagy a kenyérkosarat tűzforrás közelében., Kerülje a magas hőmérsékletet, mert plasztikus deformációt okozhat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

