ELICO BDZ-155B Utazó gáztűzhely patronhoz való tokban, 2,2 kW, piezoelektromos gyújtóval.
Kód: AGDECIKTU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ELICO BDZ-155B Utazó gáztűzhely tokban, 2,2 kW-os patronhoz, piezoelektromos gyújtóval.| 1. főzőzóna teljesítménye | 2200 W |
| Főzőzónák száma | 1 zóna/zónák |
| Szín | Fekete |
| Főzőlap típusa | Gáz |
| Rács típusa | Zománcozott |
| Egy hagyományos főzőzóna alakja | Kerek |
| Hordtáska | Igen |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Mennyiség (külső karton) | 1 darab |
| Vezérlés típusa | Kar, forgó |
| Biztonsági szelep | Igen |
| Teljes üzemanyag-fogyasztás | 155 g/óra |
| Ellenőrzési hely | Elülső |
| Figyelmeztetés | Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Ne dobja a terméket a háztartási hulladékba - a helyi elektronikai hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok | Környezeti veszélyek, Gyúlékony anyagok, Egészségre ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| Súly: | 1.795 kg |
| EAN vonalkód: | 5906190202093 |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 2200 W |
| Főzőzónák száma: | 1 zóna/zónák |
| Szín: | Fekete |
| Főzőlap típusa: | Gáz |
| Rács típusa: | Zománcozott |
| Egy hagyományos főzőzóna alakja: | Kerek |
| Hordtáska: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Mennyiség (külső karton): | 1 darab |
| Vezérlés típusa: | Kar, forgó |
| Biztonsági szelep: | Igen |
| Teljes üzemanyag-fogyasztás: | 155 g/óra |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Figyelmeztetés: | Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Ne dobja a terméket a háztartási hulladékba – a helyi elektronikai hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok: | Környezeti veszélyek, Gyúlékony anyagok, Egészségre káros |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

