Elica LANE MBL/A/52 Beépített Fekete 550 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Elica LANE MBL/A/52 Beépített Fekete 550 m³/h| Energiahatékonysági osztály (régi) | B. |
| Motorteljesítmény | 257 Ny |
| Éves energiafogyasztás | 69 kWh |
| Főzőlap²Páraszívó funkció | Nem |
| Szívócsatlakozás átmérője | 15 cm |
| Modell | Beépített |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Beépített kijelző | Nem |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Kipufogógáz helye | Felső |
| Magasság (max.) | 32,2 cm |
| Magasság | 322 mm |
| Szélesség | 514 mm |
| Mélység | 283 mm |
| Csomag magassága | 388 mm |
| Csomagolási mélység | 340 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,12 kg |
| Csomag szélessége | 575 mm |
| Maximális zajszint | 65 dB |
| Légáramlás | 650 m³/óra |
| Nettó tömeg | 9,4 kg |
| Származási ország | Olaszország |
| Intenzív sebesség | Igen |
| Minimális távolság a főzőlaptól | 500 cm |
| Minimális távolság a gáztűzhelytől | 75 cm |
| Légelszívási teljesítmény Boost állásban | 650 m³/óra |
| Zsírszűrési hatékonysági osztály | D |
| Minimális távolság az elektromos főzőlaptól | 50 cm |
| Boost funkció | Igen |
| Zaj (nagy sebesség) | 65 dB |
| Hidraulikus dinamikai hatékonysági osztály | B. |
| Zaj (alacsony sebesség) | 49 dB |
| Szívás típusa | Kipufogó/Visszakeringetés |
| Világítási hatékonysági osztály | ÉS |
| Maximális elszívóerő | 550 m³/óra |
| Sebességfokozat száma | 3 |
| Zajszint | 65 dB |
| Szellőzőcsövet is beleértve | Nem |
| Egyesült Királyság kereskedelmi vámtarifa-kódja | 8414600000 |
| Zsírszűrő típusa | Alumínium |
| Figyelmeztetés | Tartson elegendő távolságot a gyúlékony felületektől., Tisztítás előtt húzza ki a készüléket az áramforrásból., Ne telepítse a készüléket a használati utasítás elolvasása nélkül. |
| Szabályozható fény | Nem |
| Világítási pozíció | Elülső |
| Színhőmérséklet | 3500K |
| Izzók száma | 1 villanykörte |
| Izzó típusa | JÉG |
| Fűtőelem teljesítménye | 7W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| Súly: | 9.96 kg |
| EAN vonalkód: | 8020283049246 |
| Energiahatékonysági osztály (régi): | B. |
| Motorteljesítmény: | 257 Ny |
| Éves energiafogyasztás: | 69 kWh |
| Főzőlap²Páraszívó funkció: | Nem |
| Szívócsatlakozás átmérője: | 15 cm |
| Modell: | Beépített |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kipufogógáz helye: | Felső |
| Magasság (max.): | 32,2 cm |
| Magasság: | 322 mm |
| Szélesség: | 514 mm |
| Mélység: | 283 mm |
| Csomag magassága: | 388 mm |
| Csomagolási mélység: | 340 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,12 kg |
| Csomag szélessége: | 575 mm |
| Maximális zajszint: | 65 dB |
| Légáramlás: | 650 m³/óra |
| Nettó tömeg: | 9,4 kg |
| Származási ország: | Olaszország |
| Intenzív sebesség: | Igen |
| Minimális távolság a főzőlaptól: | 500 cm |
| Minimális távolság a gáztűzhelytől: | 75 cm |
| Légelszívási teljesítmény Boost állásban: | 650 m³/óra |
| Zsírszűrési hatékonysági osztály: | D |
| Minimális távolság az elektromos főzőlaptól: | 50 cm |
| Boost funkció: | Igen |
| Zaj (nagy sebesség): | 65 dB |
| Hidraulikus dinamikai hatékonysági osztály: | B. |
| Zaj (alacsony sebesség): | 49 dB |
| Szívás típusa: | Kipufogó/Visszakeringetés |
| Világítási hatékonysági osztály: | ÉS |
| Maximális elszívóerő: | 550 m³/óra |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Zajszint: | 65 dB |
| Szellőzőcsövet is beleértve: | Nem |
| Egyesült Királyság kereskedelmi vámtarifa-kódja: | 8414600000 |
| Zsírszűrő típusa: | Alumínium |
| Figyelmeztetés: | Tartson elegendő távolságot a gyúlékony felületektől., Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne telepítse a készüléket a használati utasítás elolvasása nélkül. |
| Szabályozható fény: | Nem |
| Világítási pozíció: | Elülső |
| Színhőmérséklet: | 3500K |
| Izzók száma: | 1 villanykörte |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Fűtőelem teljesítménye: | 7W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

