Elica FOLD BL/A/72 beépíthető páraelszívó rozsdamentes acél 580 m3/h B
Kód: AGDEIAOKA0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Elica FOLD BL/A/72 beépíthető páraelszívó rozsdamentes acél 580 m3/h B| Motorteljesítmény | 2 x 2,1 W |
| Energiahatékonysági osztály | B. |
| Anyag | Festett acél |
| Modell | Beépített |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 714 mm |
| Magasság | 251 mm |
| Mélység | 283 mm |
| Szívás típusa | Vezeték |
| Maximális elszívóerő | 580 m³/óra |
| Zajszint (intenzív sebesség) | 65 dB |
| Zaj (alacsony sebesség) | 46 dB |
| Zsírszűrő típusa | Alumínium |
| Figyelmeztetés | Ne telepítse a készüléket a használati utasítás elolvasása nélkül., Tisztítás előtt húzza ki a készüléket az áramforrásból., Tartson elegendő távolságot a gyúlékony felületektől. |
| Fűtőelem teljesítménye | 7W |
| Izzó típusa | JÉG |
| Izzók száma | 2 izzó |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1292465 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| Súly: | 8.76 kg |
| EAN vonalkód: | 8020283054264 |
| Motorteljesítmény: | 2 x 2,1 W |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Anyag: | Festett acél |
| Modell: | Beépített |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 714 mm |
| Magasság: | 251 mm |
| Mélység: | 283 mm |
| Szívás típusa: | Vezeték |
| Maximális elszívóerő: | 580 m³/óra |
| Zajszint (intenzív sebesség): | 65 dB |
| Zaj (alacsony sebesség): | 46 dB |
| Zsírszűrő típusa: | Alumínium |
| Figyelmeztetés: | Ne telepítse a készüléket a használati utasítás elolvasása nélkül., Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Tartson elegendő távolságot a gyúlékony felületektől. |
| Fűtőelem teljesítménye: | 7W |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Izzók száma: | 2 izzó |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1292465 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

