COSORI Dual Basket Chef Edition forrólevegős fritőz, fekete
Kód: AGDCS1FRY0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
COSORI Dual Basket Chef Edition forrólevegős fritőz, fekete| Dehidratációs funkció | Igen |
| Sütőfunkció | Igen |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Programok száma | 8 |
| Állítható termosztát | Igen |
| Fritőz kapacitása | 1 kg |
| Hőmérséklet (min.) | 35°C |
| Kapacitás | 8,5 liter |
| Sütési funkció | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 230°C |
| Digitális időzítő | Igen |
| Grillezés | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Sütőkosarak száma | 2 |
| Vezérlőpult színe | Fekete |
| Levehető csuklós fedél | Nem |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Üvegablak | Igen |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Fogantyúk | Igen |
| Építési típus | Kettős |
| Automatikus fedélnyitás | Nem |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Szagszűrő | Nem |
| Szélesség | 440 mm |
| Magasság | 391 mm |
| Súly | 9 kg |
| Mélység | 303 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Grillezőrács | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | LCD |
| Készenléti jelzés | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor., Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 11.57 kg |
| EAN vonalkód: | 0810123671731 |
| Dehidratációs funkció: | Igen |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Programok száma: | 8 |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Fritőz kapacitása: | 1 kg |
| Hőmérséklet (min.): | 35°C |
| Kapacitás: | 8,5 liter |
| Sütési funkció: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 230°C |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Grillezés: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Sütőkosarak száma: | 2 |
| Vezérlőpult színe: | Fekete |
| Levehető csuklós fedél: | Nem |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Üvegablak: | Igen |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Fogantyúk: | Igen |
| Építési típus: | Kettős |
| Automatikus fedélnyitás: | Nem |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Szagszűrő: | Nem |
| Szélesség: | 440 mm |
| Magasság: | 391 mm |
| Súly: | 9 kg |
| Mélység: | 303 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Grillezőrács: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Készenléti jelzés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor., Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

