Cosori CAF-DC121-ADER Dupla 10,8 literes szabadon álló forrólevegős fritőz, fekete
Kód: AGDCS1FRY0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cosori CAF-DC121-ADER Dupla 10,8 literes szabadon álló forrólevegős fritőz, fekete| Kapacitás | 10,8 liter |
| Sütési funkció | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 230°C |
| Dehidratációs funkció | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 30°C |
| Programok száma | 7 |
| Sütőfunkció | Igen |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Állítható termosztát | Igen |
| Gőzölős főzési funkció | Igen |
| Építési típus | Kettős |
| Szín | Fekete |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Mélység | 413 mm |
| Magasság | 405 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Beépített kijelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 11.75 kg |
| EAN vonalkód: | 0810123675227 |
| Kapacitás: | 10,8 liter |
| Sütési funkció: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 230°C |
| Dehidratációs funkció: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 30°C |
| Programok száma: | 7 |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Gőzölős főzési funkció: | Igen |
| Építési típus: | Kettős |
| Szín: | Fekete |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Mélység: | 413 mm |
| Magasság: | 405 mm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Beépített kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

