Concept ZK6020 Sonic fogkefe 5-9 éves gyermekeknek, kék
Kód: AGDCNCSDZ0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept ZK6020 Sonic fogkefe 5-9 éves gyermekeknek, kék| Szín | Kék |
| Időzítő hossz módok | 2 perc |
| Vízálló | IPX7 |
| Cél | Gyermekek |
| Integrált időzítő | Igen |
| Fogkefe típusa | Szonikus |
| Tisztítóprogramok száma | 3 |
| Ajánlott életkor | 5-9 év |
| Fogtisztítási módok | Napi ápolás, Tisztítás, Érzékeny bőrre |
| Anyag | ABS |
| Energiafogyasztás | 1,5 W |
| Töltésjelző | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 1440 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 600mAh |
| Újratölthető | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion |
| Töltési idő | 4 óra |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Hossz | 210 mm |
| Mélység | 28,6 mm |
| Szélesség | 28,8 mm |
| Súly | 139 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Tulajdonosok száma | 1 darab |
| A csomagban található fogkefefej | 4 darab |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne merítse a teljes készüléket vízbe., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tooth brushes |
|---|---|
| Súly: | 0.35 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631074596 |
| Szín: | Kék |
| Időzítő hossz módok: | 2 perc |
| Vízálló: | IPX7 |
| Cél: | Gyermekek |
| Integrált időzítő: | Igen |
| Fogkefe típusa: | Szonikus |
| Tisztítóprogramok száma: | 3 |
| Ajánlott életkor: | 5-9 év |
| Fogtisztítási módok: | Napközi, Tisztítás, Érzékeny |
| Anyag: | ABS |
| Energiafogyasztás: | 1,5 W |
| Töltésjelző: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 1440 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 600mAh |
| Újratölthető: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion |
| Töltési idő: | 4 óra |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Hossz: | 210 mm |
| Mélység: | 28,6 mm |
| Szélesség: | 28,8 mm |
| Súly: | 139 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Tulajdonosok száma: | 1 darab |
| A csomagban található fogkefefej: | 4 darab |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne merítse a teljes készüléket vízbe., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

