Concept VP5150 porszívó 2 l Dobporszívó Száraz 800 W Porzsák nélküli
Kód: AGDCNCODK0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept VP5150 porszívó 2 l Dobporszívó Száraz 800 W Porzsák nélküli| Maximális energiafogyasztás | 800 W |
| Modell | Dobporszívó |
| Szín | Szürke, Piros |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Rugalmas tömlő | Igen |
| Porszívózás | Száraz |
| Cső típusa | Teleszkópos |
| Zár típusa | Gomb |
| A porzsák/tartály térfogata | 2 liter |
| Magasság | 310 mm |
| Mélység | 410 mm |
| Szélesség | 276 mm |
| Szennyeződés-elválasztási módszer | Ciklon |
| Működési tartomány | 9 méter |
| HEPA osztály | HEPA 13 |
| Zajszint | 78 dB |
| Felületek tisztítása | Szőnyeg, Csupasz padló, Lépcső |
| Légszűrő | HEPA |
| Helyes használat | Otthon |
| Alkalmas állatokkal teli területekre | Igen |
| Tartalék kefékkel együtt | Mini turbókefe |
| Fúvókák száma | 3 |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Automatikus kábeltekercselő | Igen |
| Minőségi tulajdonos | 1 |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Kábeltárolás | Igen |
| A tartály egyszerű ürítése | Igen |
| Kábelhossz | 6 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 7.23 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631012086 |
| Maximális energiafogyasztás: | 800 W |
| Modell: | Dobporszívó |
| Szín: | Szürke, Piros |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Rugalmas tömlő: | Igen |
| Porszívózás: | Száraz |
| Cső típusa: | Teleszkópos |
| Zár típusa: | Gomb |
| A porzsák/tartály térfogata: | 2 liter |
| Magasság: | 310 mm |
| Mélység: | 410 mm |
| Szélesség: | 276 mm |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Ciklon |
| Működési tartomány: | 9 méter |
| HEPA osztály: | HEPA 13 |
| Zajszint: | 78 dB |
| Felületek tisztítása: | Szőnyeg, Csupasz padló, Lépcső |
| Légszűrő: | HEPA |
| Helyes használat: | Otthon |
| Alkalmas állatokkal teli területekre: | Igen |
| Tartalék kefékkel együtt: | Mini turbókefe |
| Fúvókák száma: | 3 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Automatikus kábeltekercselő: | Igen |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kábeltárolás: | Igen |
| A tartály egyszerű ürítése: | Igen |
| Kábelhossz: | 6 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

