Concept VP4351 kézi porszívó, fekete, porzsák nélküli
Kód: AGDCNCODK0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept VP4351 kézi porszívó, fekete, porzsák nélküli| Szívóerő | 6000 Pa |
| Futási idő | 20 perc |
| Akkumulátor feszültsége | 11,1 V |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Töltési idő | 4 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 2,2 Ah |
| Kapacitás | 0,5 liter |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 420 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 1,08 kg |
| Mélység | 125 mm |
| Zajszint | 70 dB |
| Porszívózás | Száraz és nedves |
| HEPA osztály | HEPA 12 |
| Légszűrő | HEPA |
| Töltő | Igen |
| Réstisztító eszköz | Igen |
| Tárolószekrény | Igen |
| Hajkefe | Igen |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 1.8 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631009444 |
| Szívóerő: | 6000 Pa |
| Futási idő: | 20 perc |
| Akkumulátor feszültsége: | 11,1 V |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Töltési idő: | 4 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 2,2 Ah |
| Kapacitás: | 0,5 liter |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 420 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Súly: | 1,08 kg |
| Mélység: | 125 mm |
| Zajszint: | 70 dB |
| Porszívózás: | Száraz és nedves |
| HEPA osztály: | HEPA 12 |
| Légszűrő: | HEPA |
| Töltő: | Igen |
| Réstisztító eszköz: | Igen |
| Tárolószekrény: | Igen |
| Hajkefe: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

