CONCEPT SM3490 Asztali turmixgép 700 W Fekete
Kód: AGDCNCMIB0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CONCEPT SM3490 Asztali turmixgép 700 W Fekete| Szín | Fekete, Átlátszó |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Levehető pengeegység | Nem |
| Kivehető tál | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Beépített daráló | Igen |
| Modell | Csésze turmixgép |
| Energiafogyasztás | 700 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Zajszint | 88 dB |
| Kábelhossz | 1 méter |
| A készletben lévő palackok száma | 2 |
| Mini aprító | Igen |
| Palackkapacitás: 2 | 400 ml |
| Sebességfokozat száma | 1 |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Vezérlés típusa | Gomb |
| Bögre kapacitása | 1 liter |
| Palackkapacitás | 570 ml |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a tápegységet vízbe vagy más folyadékba., A termék kizárólag háztartási használatra készült., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Vigyázzon a sérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.45 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631074541 |
| Szín: | Fekete, Átlátszó |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Levehető pengeegység: | Nem |
| Kivehető tál: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Beépített daráló: | Igen |
| Modell: | Csésze turmixgép |
| Energiafogyasztás: | 700 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Zajszint: | 88 dB |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| A készletben lévő palackok száma: | 2 |
| Mini aprító: | Igen |
| Palackkapacitás: 2: | 400 ml |
| Sebességfokozat száma: | 1 |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Bögre kapacitása: | 1 liter |
| Palackkapacitás: | 570 ml |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., A termék kizárólag háztartási használatra készült., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

