Concept SM3483 turmixgép 570 l Állított mixer 500 W Rózsaszín, Rozsdamentes acél
Kód: AGDCNCMIB0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept SM3483 turmixgép 570 l Állított mixer 500 W Rózsaszín, Rozsdamentes acél| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Szín | Rózsaszín, Rozsdamentes acél |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Modell | Turmixgép turmixokat készít |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Levehető kés | Igen |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Bögre kapacitása | 0,57 liter |
| Kivehető tál | Igen |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Tartály anyaga | Tritán műanyag |
| Szín neve | Poros Rózsa |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Bögre kapacitása 2 | 0,4 liter |
| Súly | 1,6 kg |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Könnyű összeszerelés | Igen |
| Forgási sebesség (max.) | 23000 fordulat/perc |
| Maximális hangerő | 80 dB |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Rozsdamentes acél kések | Igen |
| Konténerek száma | 2 |
| Legyintés | Igen |
| Fedőállványok száma | 2 |
| Figyelmeztetés | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Vigyázzon, nehogy sérülést szenvedjen., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.65 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631015308 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Szín: | Rózsaszín, Rozsdamentes acél |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Modell: | Turmixgép turmixokat készít |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Levehető kés: | Igen |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Bögre kapacitása: | 0,57 liter |
| Kivehető tál: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Tartály anyaga: | Tritán műanyag |
| Szín neve: | Poros Rózsa |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Bögre kapacitása 2: | 0,4 liter |
| Súly: | 1,6 kg |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Könnyű összeszerelés: | Igen |
| Forgási sebesség (max.): | 23000 fordulat/perc |
| Maximális hangerő: | 80 dB |
| Túlfolyás elleni védelem: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Rozsdamentes acél kések: | Igen |
| Konténerek száma: | 2 |
| Legyintés: | Igen |
| Fedőállványok száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

