Concept RM3300 konyhai robotgép 2 l Fekete
Kód: AGDCNCMIB0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept RM3300 konyhai robotgép 2 l Fekete| Sebességfokozat száma | 4 |
| Tartály tartalma | 2 liter |
| Szín | Fekete |
| Állítható sebesség | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Magasság | 310 mm |
| Súly | 2,5 kg |
| Szélesség | 219 mm |
| Mélység | 176 mm |
| Legyintés | Igen |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Tartály anyaga | Üveg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 3.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631019399 |
| Sebességfokozat száma: | 4 |
| Tartály tartalma: | 2 liter |
| Szín: | Fekete |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Magasság: | 310 mm |
| Súly: | 2,5 kg |
| Szélesség: | 219 mm |
| Mélység: | 176 mm |
| Legyintés: | Igen |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Tartály anyaga: | Üveg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

