Concept RK2335 elektromos vízforraló 1,7 l 2200 W Szürke, Fehér
Kód: AGDCNCCZE0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept RK2335 elektromos vízforraló 1,7 l 2200 W Szürke, Fehér| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Alapanyag | Kabát |
| Szín | Fehér, Szürke |
| Állítható termosztát | Nem |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Csuklós fedél | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Szélesre nyíló fedél | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Zárható fedél | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 0.95 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631003398 |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Szín: | Fehér, Szürke |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Szélesre nyíló fedél: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Zárható fedél: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

