Concept PROFI Care VZ8100 Hajvasaló kék, arany
Kód: AGDCNCPRO0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept PROFI Care VZ8100 Hajvasaló kék, arany| Energiafogyasztás | 60 W |
| Szín | Arany, kék |
| Felső réteg | Titán |
| Súly | 463 g |
| Hossz | 315 mm |
| Szélesség | 46 mm |
| Tömlőhossz | 2,5 méter |
| Állítható termosztát | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 220°C |
| Hajkiegyenesítés | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 140°C |
| Modell | Hajvasaló |
| Figyelmeztetés | A vasalót tartsa gyermekektől elzárva., Ne használja a készüléket, ha sérült., Kerülje a vízzel való érintkezést az áramütés veszélyének elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| Súly: | 0.97 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631079096 |
| Energiafogyasztás: | 60 W |
| Szín: | Arany, Kék |
| Felső réteg: | Titán |
| Súly: | 463 g |
| Hossz: | 315 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Tömlőhossz: | 2,5 méter |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 220°C |
| Hajkiegyenesítés: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 140°C |
| Modell: | Hajvasaló |
| Figyelmeztetés: | A vasalót tartsa gyermekektől elzárva., Ne használja a készüléket, ha sérült., Kerülje a vízzel való érintkezést az áramütés veszélyének elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

