Concept KT2140 Hajformázó készülék - arany, fehér hajsütővas
Kód: AGDCNCKAR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept KT2140 Hajformázó készülék - arany, fehér hajsütővas| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 100 W |
| Szín | Fehér, Arany |
| Súly | 440 g |
| Hossz | 310 mm |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Szélesség | 64 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Állítható termosztát | Igen |
| Gyors felmelegedés | Igen |
| Haj textúrázása | Nem |
| Technológia | Meleg |
| Hajszárítás | Nem |
| Alkalmas ezekre a hajtípusokra | Minden haj |
| Hajsütővas alakja | Hengeres forma |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Hőmérséklet (min.) | 120°C |
| Hajgöndörítés | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 9 |
| Modell | Sütővas |
| Hajkiegyenesítés | Nem |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Forgózsinór | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a vízzel való érintkezést az áramütés kockázatának minimalizálása érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., A termék magas hőmérsékletre melegedhet. Legyen óvatos az égési sérülések elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair wavers |
|---|---|
| Súly: | 0.97 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631075111 |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 100 W |
| Szín: | Fehér, Arany |
| Súly: | 440 g |
| Hossz: | 310 mm |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Szélesség: | 64 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Haj textúrázása: | Nem |
| Technológia: | Meleg |
| Hajszárítás: | Nem |
| Alkalmas ezekre a hajtípusokra: | Minden haj |
| Hajsütővas alakja: | Hengeres forma |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Hőmérséklet (min.): | 120°C |
| Hajgöndörítés: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 9 |
| Modell: | Sütővas |
| Hajkiegyenesítés: | Nem |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Forgózsinór: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a vízzel való érintkezést az áramütés kockázatának minimalizálása érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó., A termék magas hőmérsékletet érhet el. Legyen óvatos az égési sérülések elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

