Concept KF1325 hajformázó, meleg, ősz, 600 W, 1,65 m
Kód: AGDCNCSUS0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept KF1325 hajformázó, meleg, ősz, 600 W, 1,65 m| Energiafogyasztás | 600 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Szín | Szürke |
| Felakasztható | Igen |
| Csuklópánt típusa | Akasztóhurok |
| Szélesség | 53 mm |
| Súly | 420 g |
| Magasság | 423 mm |
| Kefefej átmérője 2 | 2 cm |
| Kefefej átmérője | 3 cm |
| Mélység | 76 mm |
| Zajszint | 67 dB |
| Modell | Hajsütővas |
| Hajgöndörítés | Igen |
| Hajszárítás | Igen |
| Hideg levegő fújása | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 2 |
| Technológia | Meleg |
| Ionizátor | Nem |
| A csomagban található fogkefefej | 3 darab |
| Koncentrátor | Igen |
| Beépített kijelző | Nem |
| LED-jelzők | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Kábelhossz | 1,65 m |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Forgózsinór | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| Súly: | 0.612 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631008805 |
| Energiafogyasztás: | 600 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Szín: | Szürke |
| Felakasztható: | Igen |
| Csuklópánt típusa: | Akasztóhurok |
| Szélesség: | 53 mm |
| Súly: | 420 g |
| Magasság: | 423 mm |
| Kefefej átmérője 2: | 2 cm |
| Kefefej átmérője: | 3 cm |
| Mélység: | 76 mm |
| Zajszint: | 67 dB |
| Modell: | Hajsütővas |
| Hajgöndörítés: | Igen |
| Hajszárítás: | Igen |
| Hideg levegő fújása: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 2 |
| Technológia: | Meleg |
| Ionizátor: | Nem |
| A csomagban található fogkefefej: | 3 darab |
| Koncentrátor: | Igen |
| Beépített kijelző: | Nem |
| LED-jelzők: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,65 m |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Forgózsinór: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

