Concept KF-1310 Hajsütővas 400 W, lila, fehér
Kód: AGDCNCLOK0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept KF-1310 Hajsütővas 400 W, lila, fehér| Energiafogyasztás | 400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Felakasztható | Igen |
| Csuklópánt típusa | Akasztóhurok |
| Szín | Fehér, lila |
| Henger átmérője | 1 cm |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Modell | Forró levegős kefe |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Haj textúrázása | Nem |
| Ionizátor | Nem |
| Hajgöndörítés | Igen |
| Kerámia felület | Nem |
| Hajkiegyenesítés | Igen |
| Hajápolási kiegészítők | Kefe |
| Kábelhossz | 0,19 m |
| Forgózsinór | Igen |
| Figyelmeztetés | A gyermekeket felügyelni kell, hogy ne játsszanak a készülékkel., Használat közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 8594049738649 |
| Energiafogyasztás: | 400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Felakasztható: | Igen |
| Csuklópánt típusa: | Akasztóhurok |
| Szín: | Fehér, Lila |
| Henger átmérője: | 1 cm |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Modell: | Forró levegős kefe |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Haj textúrázása: | Nem |
| Ionizátor: | Nem |
| Hajgöndörítés: | Igen |
| Kerámia felület: | Nem |
| Hajkiegyenesítés: | Igen |
| Hajápolási kiegészítők: | Kefe |
| Kábelhossz: | 0,19 m |
| Forgózsinór: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A gyermekeket felügyelni kell, hogy ne játsszanak a készülékkel., Használat közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

