Comandante C40 MK4 Nitro Virginia dió színű kávédaráló
Kód: AGDCMDMLY0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Comandante C40 MK4 Nitro Virginia dió színű kávédaráló| Súly | 600 g |
| Darálási beállítások száma | 1 |
| Szín | Bronz |
| Terméktípus | Pengecsiszoló |
| Kávébabtartály kapacitása | 40g |
| Anyag | Fa, acél |
| Biztonsági rendszer | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee grinders |
|---|---|
| Súly: | 1.154 kg |
| EAN vonalkód: | 4260113437490 |
| Súly: | 600 g |
| Darálási beállítások száma: | 1 |
| Szín: | Bronz |
| Terméktípus: | Pengecsiszoló |
| Kávébabtartály kapacitása: | 40g |
| Anyag: | Faipari, Acél |
| Biztonsági rendszer: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

