Camry CR 2025 szárítógép kefével
Kód: AGDADLLOK0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Camry CR 2025 szárítógép kefével| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Maximális teljesítmény | 1800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Felakasztható | Igen |
| Kerámia felület | Igen |
| Átmérő | 22 cm |
| Szín | Fekete |
| Hajkiegyenesítés | Igen |
| Hajszárítás | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Légáramlási beállítások száma | 2 |
| Állítható termosztát | Igen |
| Modell | Forró levegős kefe |
| Forgózsinór | Igen |
| Kábelhossz | 1,75 m |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| Súly: | 0.77 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934839631 |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Maximális teljesítmény: | 1800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Felakasztható: | Igen |
| Kerámia felület: | Igen |
| Átmérő: | 22 cm |
| Szín: | Fekete |
| Hajkiegyenesítés: | Igen |
| Hajszárítás: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Légáramlási beállítások száma: | 2 |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Modell: | Forró levegős kefe |
| Forgózsinór: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,75 m |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

