CAMELBAK Thrive Flip Szigetelt SST Szigetelt Thermo Kulacs 740 ml
Kód: AGDCMLTKT0066
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CAMELBAK Thrive Flip Szigetelt SST Szigetelt Thermo Kulacs 740 ml| Szín | Fekete |
| Anyag | Polipropilén, Rozsdamentes acél |
| Könnyű fogás | Igen |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Fedél színe | Fekete |
| Kötet | 740 ml |
| Dupla falú | Igen |
| Brčko italokért | Igen |
| Súly | 445 g |
| Magasság | 306 mm |
| Szélesség | 86 mm |
| Mélység | 78 mm |
| Nem tartalmaz | Biszfenol S (BPS), Biszfenol A, Biszfenol F (BPF) |
| Figyelmeztetés | Ne használja a palackot forró folyadékok tárolására., Kerülje a palack leejtését a mechanikai sérülések elkerülése érdekében., Első használat előtt mossa el a palackot. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 886798047003 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Polipropilén, Rozsdamentes acél |
| Könnyű fogás: | Igen |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Fedél színe: | Fekete |
| Kötet: | 740 ml |
| Dupla falú: | Igen |
| Brčko italokért: | Igen |
| Súly: | 445 g |
| Magasság: | 306 mm |
| Szélesség: | 86 mm |
| Mélység: | 78 mm |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol S (BPS), Biszfenol A, Biszfenol F (BPF) |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a palackot forró folyadékok tárolására., Kerülje a palack leejtését a mechanikai sérülések elkerülése érdekében., Első használat előtt mossa el a palackot. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

