CAMELBAK Thrive Chug hőszigetelt termosz kulacs SST 590 ml
Kód: AGDCMLTKT0065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CAMELBAK Thrive Chug hőszigetelt termosz kulacs SST 590 ml| Szín | Bézs |
| Ajánlott nem | Férfi/Nő |
| Kötet | 590 ml |
| Könnyű fogás | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fedél színe | Bézs |
| Dupla falú | Igen |
| Szélesség | 83 mm |
| Mélység | 76 mm |
| Magasság | 279 mm |
| Súly | 385 g |
| Termék átmérője | 100 mm |
| Nem tartalmaz | Biszfenol S (BPS), Biszfenol A, Biszfenol F (BPF) |
| Figyelmeztetés | Kerülje a palack leejtését a mechanikai sérülések elkerülése érdekében., Ne használja a palackot forró folyadékok tárolására., Első használat előtt mossa el a palackot. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 886798053486 |
| Szín: | Bézs |
| Ajánlott nem: | Férfi/Nő |
| Kötet: | 590 ml |
| Könnyű fogás: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Fedél színe: | Bézs |
| Dupla falú: | Igen |
| Szélesség: | 83 mm |
| Mélység: | 76 mm |
| Magasság: | 279 mm |
| Súly: | 385 g |
| Termék átmérője: | 100 mm |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol S (BPS), Biszfenol A, Biszfenol F (BPF) |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a palack leejtését a mechanikai sérülések elkerülése érdekében., Ne használja a palackot forró folyadékok tárolására., Első használat előtt mossa el a palackot. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

